Reviews

Tomasz Witkowski
Leasinguj.com

Jestem bardzo zadowolony ze stworzonego logotypu i strony internetowej przez Benkie Creative. Wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione. Jeśli szukasz zespołu, który może wykonać pracę sprawnie, na czas i na wysokim poziomie, to bardzo polecam Benkie Creative!

Adrian Hołub
Ceo, Ajh Construction

Od kilku lat współpracuję z Benkie Creative nad różnymi projektami i nadal będę to robić ze względu na profesjonalizm, dbałość o szczegóły oraz szybką realizację.

Katarzyna Pietras
Owner, Rudolfina

Branding, który Benkie Creative opracował dla mojego biznesu jest fantastyczny. Przeprowadziliśmy wiele poprawek i uważam, że dotarliśmy do idealnego rozwiązania. Współpraca z Benkie Creative była łatwa i przyjemna. Wspaniale było spotkać się i rozwinąć naszą współpracę.

Robert Abramczyk
Ceo, EV Rent

Benkie Creative bardzo pomógł w realizacji naszych pomysłów. Wysoki standard elementów, które zaprojektowali, wygląda bardzo profesjonalnie. Od tego czasu korzystamy z usług Benkie Creative przy realizacji kolejnych projektów.

Mariusz Śliwka
Real Estate Manager, Estimare Nieruchomości

Praca z Benkie Creative jest świetna. Od początku do końca. Jest oczywiste, że BC kochają to, co robią, a także, że dbają o świadczoną przez nich usługę. Od projektowania logo, artykułów papierniczych, przez stronę internetową.

Patryk Kołomyjski
Owner, Architectural Wood Art

Od razu byłem pod wrażeniem stylu projektów wykonanych przez Benkie Creative. Ma świetne oko na proste, ale skuteczne elementy projektu. Jego podejście do projektowania logotypów jest wyjątkowe i nie tylko naśladuje aktualne trendy. Byłem pod wrażeniem różnorodności jego portfolio, a mój skończony projekt logotypu stawia mnie przed konkurencją. Nie wahałbym się polecić Benkie Creative każdemu, kto oczekuje profesjonalnych, dopracowanych projektów.

Łukasz Łata
It Manager, 4Mobility

Benkie Creative zaprojektował doskonałe bannery. Przez cały czas współpracy nic nie było problemem. Benkie Creative to firma, do której się zwracam, jeśli chodzi o moje przyszłe potrzeby w zakresie projektowania.

Michał Oleksiak
Owner, Inżynieria Środowiska

Benkie Creative zaprojektował doskonałą stronę internetową, biorąc pod uwagę wszystkie moje pomysły i zmieniając je w rzeczywistość. Jestem niesamowicie zadowolony ze strony internetowej oraz logotypu wykonanych przez BC.

Back to Top